09363636733 market4.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه تهران

افزونه نظر سنجی مشتریان ووکامرس | Review Reminder

 

برای بالا بردن میزان فروش، مشتریان خود را تشویق کنید تا در مورد محصولاتی که می‌خرند نظر بنویسند

چگونه می‌توانید مشتریان باسابقه‌ی خود را به نوشتن نظر تشویق کنید؟ تماس یک به یک با همه‌ی آن‌ها عملی نیست، چون مشکلات و سختی‌های زیادی دارد. این جاست که افزونه‌ی ما یعنی YITH WooCommerce Review Reminder به کمک شما می‌آید. این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا از پنل مدیریت خود تنظیمی اتخاذ کنید که با ارسال یک ایمیل به طور خودکار از مشتری خواسته شود تا برای محصول خریداری شده نظر بنویسد. سریع، آسان و موثر.

با این افزونه میتونید به کاربرانی که از شما محصولی خریده اند پیشنهاد بدید تا نظرخودشون رو درباره محصول بدند.

افزونه‌ی نظر سنجی مشتریان ووکامرس یک افزونه وردپرس قوی است که برای سیستم ووکامرس طرحی شده است
تنظیمات ایمیل در افزونه نظر سنجی مشتریان ووکامرس :

در صفحه‌ی مستندات این افزونه، همه‌ی تنظیمات موجود در بخش تنظیمات عمومی را بررسی می‌کنیم. از این جا می‌توانید محتوا و تنظیمات ایمیل گوگل آنالیزگر خود را شخصی سازی کنید.
قالب ایمیل در افزونه نظر سنجی مشتریان ووکامرس :

افزونه‌ی YITH WooCommerce Review Reminder علاوه بر قالب کلاسیک ووکامرس، سه گرافیک دیگر هم در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید پیش نمایش آن‌ها را ببینید.

افزونه‌ی نظر سنجی مشتریان ووکامرس به لطف سازگاری کامل با نسخه‌ی پرمیوم افزونه‌ی YITH WooCommerce Email Templates، می‌توانید یکی از قالب‌هایی را که با پلاگین مذکور تنظیم شده انتخاب کنید. افزونه وردپرس در صورتی که این قالب فعال باشد، فقط کافی است از قالب ایمیل ووکامرس را فعال کرده و از بخش تنظیمات ایمیل ووکامرس قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا با ایمیل‌هایی که به وسیله‌ی افزونه‌ی YITH WooCommerce Review Reminder ساخته شده ترکیب شود.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...