ربات ارسال پیام انبوه در واتس اپ

فعال و تست شده

فعال و تست شده به تاریخ یکشنبه 1400/03/09
آخرین نسخه: 2.1

بدون نیاز به هزینه به ازاء ارسال ها

ربات ارسال پیام انبوه در واتس اپ یک نرم افزار است که در سیستم شما نصب میشود و نامحدود میتوانید بوسیله آن پیام ارسال کنید بدون اینکه هزینه ای بابت ارسال پیام ها به ما پرداخت نمایید.

موثرترین روش تبلیغاتی در دنیای امروز

در دنیای امروز هیچ چیز به اندازه یک پیام خصوصی که در پیام رسان ها دریافت میکنیم توجه ما را جلب نمیکند، لذا میتوان گفت موثرترین روش تبلیغاتی در دنیای امروز، ارسال پیام انبوه در واتس اپ میباشد.

توجه

بخاطر تشابه اسمی، ربات ما را با ربات های داخل واتساپ اشتباه نگیرید، ربات ما یک نرم افزار تحت ویندوز است که در کامپیوتر شما نصب میشود.

 

ربات ارسال پیام انبوه واتس اپ، برای چه کسانی مناسب است؟

ربات ارسال پیام انبوه واتس اپ، برای چه کسانی مناسب است؟

اگر لیستی از شماره های دستچین شده متناسب با کار خود دارید و قصد دارید پیشنهاد ویژه ای را برایشان ارسال نمایید
اگر شماره مشتریان خود را دارید و می خواهید موضوع جدیدی را به اطلاع شان برسانید
اگر میخواهید تبلیغ هدفمندی را برای اعضای یک گروه ارسال نمایید
اگر خط پشتیبانی واتس اپ دارید و می خواهید بدون محدودیت به کسانی که به شما پیام داده اند پیام خصوصی ارسال نمایید

نکته مهم درباره ارسال پیام انبوه واتساپ

اگر بخواهید به افراد آشنا (منظور افرادی هستند که شماره شما را سیو دارند یا قبلا پیامی برای شما ارسال کرده اند) پیام ارسال کنید، هیچ محدودیتی شامل حال تان نخواهد شد. برای افزایش سرعت کار نیز میتونید ربات را در چند پوشه مختلف کپی کرده و ربات ها را بطور همزمان اجرا نمایید.

اما برای افراد غریبه (منظور افرادی هستند که شماره شما را سیو نـدارند و تا کنون هیچ چتی با شما نـداشته اند) واتساپ اجازه نمی دهد، با هر خط در هر روز به بیشتر از 100 نفر، پیام خصوصی ارسال کنید.

بدیهی است که رقم مذکور، رقم بسیار پایینی برای یک تبلیغ مؤثر میباشد، ، لذا ما در آموزش های این پکیج، منابعی برای تهیه خطوط مجازی ارزان قیمت،
معرفی کرده ایم و چگونگی نگهداری و استفاده از خطوط را آموزش داده ایم تا شما بتوانید با هزینه ای اندک تعداد ارسال های روزانه خود را افزایش دهید همچنین برای اینکه بتوانید
در حین ارسال ها، تعداد زیادی اکانت (یا خط) واتساپ را آنلاین نگه دارید ترفندهای خاصی بیان کرده ایم که به کمک آنها میتوانید واتساپ های متعدد را بر روی یک گوشی (یا شبیه ساز اندروید) نصب کرده و آنلاین نگه دارید، تا مشکلی از این بابت نداشته باشید.
با توجه به آموزش ها و ترفندهای موجود در این پکیج و خودکار بودن فرایند اصلی ارسال پیام ها، شما با تهیه این پکیج، کامل ترین ابزار برای ارسال پیام انبوه را در اختیار خواهید داشت.

قابلیت اجرای همزمان برای

افزایش دادن سرعت ربات

ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ قابلیت اجرای بیشتر از یکبار در یک سیستم را دارد، در نتیجه شما میتوانید فایل های این ربات را در چند پوشه مختلف کپی کرده و با تنظیمات جداگانه، آنها را اجرا نمایید تا بطور همزمان کار کنند و سرعت کار را افزایش دهند.

البته بدیهی است که برای اجرای همزمان، سیستم شما باید دارای منابع سخت افزاری قدرتمندی باشد زیرا علاوه برای اجرا همزمان ربات ها، چندین مرورگر فایرفاکس و چند فایل اکسل نیز باز خواهند شد.

فقط دقت داشته باشید که باید کل پوشه های ربات را در یک مسیر دیگر کپی کرده و ماکروهای هر کدام از پوشه ها را نیز بطور جداگانه با Player جداگانه، باز نمایید تا تداخل یا مشکلی پیش نیاید.

 

پرسش و پاسخ درباره ربات ارسال پیام انبوه در واتس اپ

 

بله، به دلیل اینکه ربات ما از API واتساپ استفاده نـمی کند هرگز به عنوان ربات شناسایی نشده و نخواهد شد. تمام ربات های ما همیشه فعال بوده و به طور مداوم به روز رسانی نیز میشوند.
-اگر واتساپ آپدیت شود، نرم افزار همچنان بدرستی عمل می کند؟
رباتی که ما بوسیلۀ نرم افزار کاربر مجازی برای شما آماده کرده ایم مطابق با ظاهر و عملکرد فعلی واتس اپ تهیه شده و تا زمانی که واتس اپ با همین ظاهر و عملکرد، به کار خود ادامه می دهد ربات ما نیز بدون مشکل اجرا خواهند شد.
اگر ظاهر واتس اپ در آپدیت‌های بعدی دستخوش تغییرات اساسی شده و تنظیمات ما جوابگو نباشند؛ در عرض چند روز تنظیمات دیگری، منطبق با تغییرات جدید آماده می کنیم و در اختیار شما قرار خواهیم داد.
البته اگر تغییرات خیلی زیاد باشند ممکن است هزینه جداگانه ای برای آپدیت جدید مطالبه شود که متعاقبا اعلام خواهد شد.
همراه ربات ارسال پیام انبوه واتس اپ، بانک شماره موبایل ارائه میشود؟
خیر، اگر به دنبال شماره های به روز و فعالی هستید که بتوان آنها را بر اساس شهر یا بر اساس صنف کاری تفکیک نمود، می توانید از ربات استخراج اطلاعات از سایت ها ما استفاده نمایید.
بعد از تهیه ربات ارسال پیام انبوه واتساپ، نیاز است هزینه اضافه ای پرداخت کنیم؟
اگر بخواهید برای افراد ناشناس (غریبه) بصورت روزانه تعداد پیام زیادی ارسال کنید بله نیاز به تهیه شماره مجازی یا خطوط اعتباری داخل کشور به تعداد مناسب خواهید داشت.
ایا داخل ربات ارسال پیام انبوه در واتس اپ شماره مجازی وجود دارد؟
خیر، تهیه شماره هایی که بتوانید تبلیغات تان را از طریق آنها ارسال نمایید بر عهده خودتان می باشد.
هزینه شماره مجازی چقدر است و با هر شماره مجازی چه تعداد پیام میتوان ارسال کرد؟
با برخی از اپلیکیشن های موبایل، می توان شماره های مجازی رایگان تولید کرد و از برخی سایت ها میتوان شماره مجازی های ارزان قیمت تهیه نمود ولی چون خطوط رایگان و ارزان قیمت مناسب کار تبلیغاتی نیستند
توصیه میکنیم طبق آموزش های موجود پکیج از سایت های معرفی شده خطوطی در بازه ی قیمتی 4 الی 8 هزار تومان برای این کار تهیه نمایید.
فرق شماره مجازی با شماره های واقعی مثل ایرانسل و همراه اول در چیست؟
بطور کل، در مورد شرایط استفاده، فرق خاصی بین شماره مجازی و شماره واقعی وجود ندارد، تنها باید دقت داشته باشید
که سیم کارت فیزیکی شماره های مجازی در دسترس شما قرار ندارند و در نتیجه عمر مفید آنها معمولاً حدود 2 ماه میباشد و نمی توان روی آنها حساب دائمی باز کرد و بیشتر برای و ارسال پیام های انبوه مناسب هستند
لایسنس خریداری شده بر روی چند کامپیوتر یا سرور قابل اجراست؟ مهم
در حال حاضر لایسنس برنامه، تک کاربره بوده و تنها میتوان بر روی 1 کامپیوتر (یا سرور) از آن استفاده کرد .اگه بخواهید روی چندین کامپیوتر آن را اجرا کنید برای هر دستگاه باید یک لایسنس جداگانه تهیه نمایید.
دقت داشته باشید که لایسنس برنامه بعد از فعالسازی، قابلیت باطل کردن و انتقال به کامپیوتر دیگر را نـدارد. لذا قبل از فعالسازی توجه کنید که بر روی کدام دستگاه می خواهید آنرا فعال نمایید.
آیا میتوان از ربات ارسال پیام انبوه واتساپ در سرور مجازی استفاده کرد؟
بله، البته توصیه ما اینستکه نرم افزار را در سیستم شخصی استفاده کنید اما نرم افزار قابلیت اجرا در تمام نسخه های ویندوز که بر روی سرورها مجازی نصب میشوند را داراست.
تنها نکته قابل ذکر، درباره نحوه اتصال به سرور مجازی می باشد که باید از ریموت های نظیر VNC یا VMware Client پشتیبانی کند.
منظور از ‘شماره های ناشناس’ و ‘مخاطبین آشنا’ در پکیج ارسال پیام انبوه واتساپ چیست؟
گفتیم که واتساپ در ارسال پیام، به شماره های ناشناس محدودیت دارد، اما جالب است بدانید که اگر مخاطبین، کسانی باشند
که از نظر واتساپ آشنای شما محسوب شوند هیچ محدودیتی در ارسال پیام به آنها وجود نخواهد داشت یعنی با یک خط می توانید به تمام مخاطبین آشنا به هر تعداد که بخواهید پیام ارسال کنید.
از نظر واتساپ، شماره ناشناس به شماره هایی گفته می شود که تا به حال با شما چت نکرده باشند و یا شماره شما را در لیست مخاطبین خود سیو (Save) نداشته باشند.
اگر همین اشخاص، یکبار به شما پیام بدهند (مثلا یک ‘سلام’ بفرستند یا حتی فقط عدد ‘1’ را برای شما ارسال نمایند) دیگر از نظر واتساپ، مخاطب آشنای شما محسوب شده و می توان بدون هیچ محدودیتی برای تمام آنها پیام انبوه فرستاد.
اگر بتوانید مشتریان یا مشترکین خود را ترغیب کنید که به خط شما در واتساپ یک پیام بدهند می توانید از سد محدودیت ها عبور کرده و بجای صرف هزینه برای پنل SMS، از طریق واتساپ بصورت رایگان به ارسال پیام انبوه مبادرت ورزید.
اگر می خواهید برای تبلیغ کار خود بدون دردسر جذب مخاطبین آشنا، در واتساپ به ارسال پیام انبوه بپردازید، می توانید از ماکرو ‘ارسال پیام انبوه به شماره های ناشناس’ که امکان دور زدن نسبی محدودیت های واتساپ از طریق سوییچ کردن خط ها را دارد استفاده نمایید.
برای یک سری ارسال 10 هزارتایی، چه مقدماتی نیاز است؟ چقدر باید هزینه کرد و چقدر زمان می برد؟
در نظر بگیرید بخواهید بصورت روزانه؛ با هر خط به 80 الی 90 نفر پیام ارسال کنید (ارسال پیام به بیشتر از این تعداد احتمال بلاک شدن خط ها را افزایش می دهد) این رقم با 10 خط در روز به 800 الی 900 نفر خواهد رسید و در هفته ی دوم به 10 هزار پیام خواهد خواهید داشت، در نتیجه برای یک سری ارسال 10 هزارتایی در یک ماه، 10 خط می تواند جوابگو باشد
. این یک حالت استاندارد بوده و بدون در نظر گرفتن احتمال ریپورت شدن خطوط می باشد. اگر بخواهید واقع گرایانه تر بررسی کنید یا بخواهید سرعت کار را بیشتر کنید نیاز به شماره های بیشتر یا خرید شماره سریال اضافه نرم افزار ما برای اجرا در سیستم های بیشتر، خواهید داشت.
قیمت شماره سریال نرم افزار ما از قیمت پکیج واتساپ بسیار ارزان تر بوده است.
اگر قواعد مطرح شده در فایل PDF داخل پکیج را رعایت کنید از صرف هزینه های اضافه (بخاطر سوخت خطوط) جلوگیری شده و نتایج بهتری نیز کسب خواهید نمود.
اگر مخاطبین، ما را به عنوان مزاحم گزارش دهند (اصطلاحاً ما را Report بکنند) چه اتفاقی می افتد؟ مهم
تبلیغات در واتساپ را با پنل SMS و ارسال منطقه ای و فله ای اشتباه نگیرید! این نوع تبلیغات نیاز به جمع آوری شماره های دست چین شده دارد.
در نظر بگیرید تبلیغات لوازم آرایشی یا بهداشتی زنانه را برای عدّه ای از مردان ارسال نمایید، قطعا گزارش مزاحمت (Report) شما توسط گیرندگان، به واتساپ ارسال می شود و واتساپ بخاطر جدیّت زیادی که نسبت به پیگیری ریپورت ها دارد بلافاصله نسبت به خطوط شما، پیام تبلیغاتی شما و سیستم شما حساس می شود!
علاوه بر پیدا کردن مخاطبین مناسب، بهتر است روی متن تبلیغاتی خود نیز، فکر شده عمل بکنید و صرفاً یک متن تبلیغاتی ساده ارسال نکنید چون باز هم احتمالا دارد گیرندگان، شما را Spam یا Report بکنند.
پیشنهاد ما برای متن تبلیغاتی اینستکه تخفیف یا پیشنهاد ویژه ای را اعلام کنید؛ در صورت امکان، نام و نام خانوادگی مخاطبین را در متن پیام ذکر کنید و حتماً اعلام کنید که شماره آنها را از چه مرجع ای بدست آورده اید،
اغلب افراد (بویژه خانم ها) شماره موبایل خود را خصوصی می دانند و اگر بطور شفاف، ذکر نکنید که چطور به شماره آن ها دسترسی پیدا کرده اید شما را بلاک خواهند کرد
(به عنوان مثال بگویید که ‘ما شماره شما را از مرکز اصناف فلان صنف گرفته ایم اگر دیگر در این حوزه فعالیت نمی کنید ما عذر خواهی می کنیم زیرا شماره های مرکز اصناف اغلب به روز نیستند’).
شایان ذکر است که ما در تبلیغ کار خود؛ بواسطه متن تبلیغاتی مناسب و پیدا کردن مخاطبین علاقمند به محصول مان، تا کنون مشکل Report شدن نداشته ایم.

نسخه 2.1
اصلاحات

هماهنگ سازی ماکروهای استخراج اطلاعات از گروه با آپدیت جدید واتساپ

بهبود عملکرد ماکروی استخراج اطلاعات از گروه. رفع مشکلات ناشی از وجود شماره در بایو اعضاء

رفع مشکل ماکروهای فروارد به شماره های ناشناس و فروارد به شماره های سیو شده برای برخی حالتهای خاص

27 بهمن
1399

نسخه 1.5
ویژگی های جدید

قابلیت استفاده از مرورگر کروم به همه ماکروها اضافه شد

ماکروی جدید فروارد پیام با عکس و… به شماره‌های ناشناس به بسته اضافه شد (ما استفاده از مرورگر کروم را برای کار با ربات توصیه میکنیم و به زودی پشتیبانی از مرورگر فایرفاکس را لغو خواهیم کرد)

ماکروی جدید فروارد پیام با عکس و… به شماره‌های سیو شده (و سیوه نشده) به بسته اضافه شد
اصلاحات

روش محاسبه تعداد شماره ها و بعضی گزارش گیری ها بهبود پیدا کردند

نرم افزار اجرا کننده کاربر مجازی به نسخه 8.2.3.8 آپدیت شد. الگوریتم ارتباط با مرورگر کروم در این نسخه آپدیت شده و سرعت استفاده نرم افزار از این مرورگر را بسیار افزایش داده است

مهم تر از همه: فایل “ترفندهای ریپورت و بلاک نـشدن” با توجه به الگوریتمهای جدید واتساپ، آپدیت شده است و توصیه میکنیم حتما این فایل آموزشی را مجدداً مطالعه کنید.

 

01 آذر
1399

نسخه 1.3
اصلاحات

تغییر روش بررسی عدم وجود شماره ها در این ماکروها:

“ماکروی ارسال پیام به شماره های ناشناس”

“ماکروی تفکیک شماره های عضو واتساپ”

ویرایش ماکروی ارسال پیام به شماره های ناشناس برای هماهنگی با آپدیت واتساپ

آموزش نحوه افزودن کد کشور به ابتدای شماره ها به بسته اضافه شد

23 شهریور
1399

نسخه 1.2
ویژگی های جدید

اضافه شدن امکان فروارد چند پیام در ماکروی فروارد پیام‌های ستاره‌دار شده

اضافه شدن ماکروی استخراج لینک گروه‌های واتساپی از صفحات وب

ایجاد امکان تنظیم وقفه بین ارسالها و گزارش ارسال‌های موفق برای ماکروی ارسال پیام به شماره‌های ناشناس
اصلاحات

رفع مشکل فروارد پیام توسط اعضای غیر ادمین گروه در ماکروی فروارد پیام ستاره دار شده

رفع مشکل ماکروی استخراج شماره‌های اعضاء گروه، در گروه‌های دارای محدودیت ارسال پیام
22 مرداد
1398

نسخه 1
اصلاحات

اولین نسخه منتشر شده در داخل سایت کاربری مجازی (همین سایت)

#5F7AE0
درباره این محصول نظر دهید !

محصولات مرتبط