ربات سرخطی بورس کارگزاری فارابی

ربات سرخطی بورس مخصوص کارگزاری فارابی را هم اکنون می توانید دریافت کنید، این نرم افزار به صورت خودکار سفارشات سرخطی را برای شما ارسال خواهد کرد. بلافاصله پس از تکمیل درخواست لینک دانلود فایل به همراه آموزش در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

ربات سرخطی بورس مخصوص کارگزاری فارابی را هم اکنون می توانید از مارکت4 دریافت کنید، این نرم افزار به صورت خودکار سفارشات سرخطی را برای شما ارسال خواهد کرد، بلافاصله پس از تکمیل درخواست لینک دانلود فایل به همراه آموزش در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

ربات سرخطی بورس کارگزاری فارابی

ابزار های مختلفی برای ارسال سفارشات سرخطی وجود دارد اما یکی از ساده ترین و کارآمدترین ابزار های کمکی استفاده از ربات های بورسی می باشد.

شما به صورت دستی هم می توانید اقدام به ارسال سفارش سرخطی کنید اما یک میلی ثانیه تاخیر و کندی باعث می شود صدها نفر در صف خرید و فروش از شما جلوتر باشند.

همین مسئله باعث می شود نتوانید به موقع یک سهم را خریداری کنید و یا به فروش برسانید.

اما ربات سرخطی بورس که در اینجا نسخه مخصوص کارگزاری فارابی را می توانید خریداری کنید، می توانید در زمان بازگشایی بازار بورس درخواست سریع سفارش شما را ارسال کند و در نتیجه شانس شما برای موفقیت در سرخطی را افزایش دهد.

ربات سرخطی بورس چه کاربردی دارد؟

ارسال سفارشات به صورت سرخطی نیازمند تکرار و سرعت و دقت بالایی می باشد.

اگر می خواهید جزو نفرات برتر صف خرید یا فروش یک سهام باشید لازم است سریعتر از دیگران سفارشات خود را به هسته بورس ارسال کنید.

به صورت دستی هم می توانید سرخطی بزنید اما در 90 درصد مواقع سهام مورد نظر به شما نمی رسد زیرا خطای دست طبیعتا وجود دارد و کسری از ثانیه می تواند باعث شود صد ها نفر از شما جلوتر باشند.

این ربات سرخطی بورس که برای کارگزاری فارابی طراحی شده است به محض اجرا و آغاز ساعات معاملاتی اقدام به ارسال اتوماتیک سفارش های شما می کند و شانس شما برای قرار گرفتن جزو نفرات اول صف را افزایش می دهد.

آیا سندی وجود دارد که ربات واقعا کار می کند؟

بله در تصویر زیر که در نسخه مخصوص کارگزاری مفید ربات ما ذخیره شده است به کمک ربات سرخطی توانسته ایم در نماد بوعلی که رقابت سنگینی روی آن وجود دارد جایگاه 15 را کسب کنیم.

این تصویر صرفا جهت اطمینان خاطر شما عزیزان گرفته شده است:

 

آموزش استفاده از ربات سرخطی فارابی ارائه می شود؟

یک فایل ویدیویی در کنار سایر فایل های ربات برای شما آماده شده است که پس از خرید و دانلود ربات سرخطی بورس برای سامانه فارابیکسو کارگزاری فارابی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با مشاهده این ویدیو به راحتی می توانید از ربات استفاده کنید.

ربات چه تفاوتی با سایر ربات ها دارد؟

ربات نوشته شده به هیچ وجه اطلاعات ورود شما را دریافت نخواهد کرد، به این ترتیب امنیت اطلاعات شما تامین خواهد شد.

در واقع ربات ما به صورت موازی در کنار مرورگر شما اقدام به ارسال درخواست اتوماتیک به هسته بورس می کند و شانس شما را افزایش خواهد داد.

سوالات متداول :

سوال : آیا با این ربات من تضمینی هر روز نفر اول هستم؟

پاسخ : خیر ربات سرخطی فارابی ما تضمین میکنیم که براتون سرخطی بزنه ولی جایگاه تضمین نمیکنیم چون بستگی به سرعت اینترنت هم دارد.

سوال : آیا با قرار گرفتن در رتبه های برتر تضمینی خرید سهام انجام می شود؟

پاسخ : خیر! زیرا باید حجم معاملات به تعداد کافی انجام شود، به این بستگی دارد چه میزان در آن روز معاملاتی عرضه شود. پس اگر روزی باوجود جایگاه مناسب نتوانستید معامله کنید لازم است روز بعد اقدام کنید.

سوال : چه میزان زمان بر است؟

پاسخ : کمتر از 5 دقیقه زمان شما را نخواهد گرفت.

سوال : چه سخت افزار یا دستگاهی لازم است؟

پاسخ: یک مرورگر باید اجرا شود پس یک لپ تاپ معمولی یا کامپیوتر کفایت می کند.

سوال : آیا ربات محدودیت زمانی دارد؟ باید مجدد هزینه ای پرداخت شود؟

پاسخ : خیر، بصورت دائمی خریداری خواهید کرد.

پس ار خرید بلافاصله لینک دانلود فایل ربات و آموزش استفاده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

#5F7AE0
درباره این محصول نظر دهید !

محصولات مرتبط