09363636733 market4.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه تهران

رفع ارور بعد از اپدیت و یا شکست آپدیت وردپرس و افزونه ها

سلام اگر با وردپرس و مدیریت سایت وردپرسی سر کار دارید حتما بعد از اپدیت خودکار به مشکل اپدیت نشدن درست و ارور سایت بعد اپدیت بر خوردید و به روزرسانی شما به چند دلیل شکست خورده است. این نه تنها برای مدیر سایت خسته کننده است، بلکه می تواند سایت را برای بازدیدکنندگان نیز غیرقابل استفاده کند. هنگامی که وردپرس یک به روز رسانی خودکار را انجام می دهد، سایت را به حالت “تعمیر و نگهداری” قرار می دهد.

وردپرس حالت تعمیر و نگهداری را از حالت خروج خارج نخواهد کرد تا بعد از ارتقا با موفقیت انجام شود. اگر ارتقاء نتواند انجام شود، برای انجام بازیابی سایت، باید اقداماتی انجام دهید.

تعیین اینکه آیا سایت وردپرس شما در حالت نگهداری بستگی دارد، ساده است. ساده ترین روش شامل مرور به صفحه اصلی سایت می شود تا ببینید آیا پیامی شبیه به: “حالت نگهداری در حال حاضر در حال انجام تعمیرات برنامه ریزی شده است. مهم است که توجه داشته باشید که کاربران نمی توانند در زمان نگهداری در سایت وارد سایت شوند. خوشبختانه، وادار کردن پیمانکار از حالت تعمیر و نگهداری بسیار ساده است.

 

برای رفع مشکل باز نشد سایت وردپرسی این مراحل را دنبال کنید:

 

  1. وارد هاست خود شوید
  2. و در ریشه اصلی هاست به دنبال فایل maintenance باشید
  3. فایل “maintenance” را از دایرکتوری ریشه حذف کنید.
  4. وبلاگ وردپرس خود را در یک مرورگر وب به روز کنید تا مطمئن شوید که سایت شما دیگر در حالت نگهداری نیست.
  5. حذف پوشه “ارتقاء” برای پاک کردن فایل های به روز رسانی شکست خورده.
  6. نصب وردپرس شما باید آماده استفاده مجدد باشد

به صورت خلاصه :

شما باید فایل maintenance که مر بوط به تعمیر و نگهداری است را از هاست خود پاک کنید . سپس سایت خود راچک کنید که آیا مشکل شما حل شده است . در بیشتر مواقع به دلیل قطع ارتباط با اینترنت و یا بستن صفحه اپدیت وردپرس با این مشکل مواجه خواهید شد .

موفق باشید

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...