09363636733 market4.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه تهران

سیستم آموزش آنلاین wplms فارسی نسخه 3.0.1

قالب Wplms کامل ترین و پرفروش ترین سیستم مدیریت آموزش برای وردپرس است. با این قالب به راحتی درس و دوره های آموزشی ایجاد کنید و به فروش برسانید.
این قالب یک قالب آموزش مجازی وردپرس برای مدیریت دروس، مدیریت اساتید و دانش آموزان است که با استفاده از آن میتوان دروس خود را به صورت مجازی ایجاد کرده و به فروش رساند.

Wplms یک سیستم مدیریت آموزش اجتماعی مبتنی بر پلتفرم اجتماعی “BuddyPress” است. ویژگی های شبکه های اجتماعی  مانند ثبت فعالیت ها، گروه های کاربران، پیام خصوصی، اعلان ها، پروفایل و غیره در این قالب گنجانده شده است.

ویژه گی های خاص دیگر قالب شامل Course drive (برای ضمیمه های خاص دروس)، Course activities (برای پیگیری تمام چیزهایی که در دوره اتفاق می افتد)، Front end Course creation (یک واسط با کاربری آسان برای ایجاد دروس )، Notes and discussion (برای تعامل آسان دانش آموزان با اساتید) می باشد.

این قاالب بسیار انعطاف پذیر بوده و برای سایت هایی با هزاران کاربر نیز به راحتی قابل استفاده است

نسخه محصول آخرین نسخه 3.0.1 می باشد. آپدیت 28 شهریور 1396

نسخه محصول آخرین نسخه 2.8 می باشد. آپدیت 6 خرداد 1396

یک نمونه از آموزشگاه می توانید در این ادرس مشاهده نمایید. بیوتی اکادمی برای مشاهده نمونه نصب شده کلیک کنید

WPLMS فارسی نام پوسته ای می باشد که با نصب آن قادر هستید سیستم وردپرس خود را تبدیل به یک سیستم آموزشگاه آنلاین و مدیریت آموزشی قدرتمند کنید. این سیستم که توسط (market) فارسی سازی شده دارای قابلیت هایی نظیر امکان برگزاری دوره های مختلف برای دانشجویان ، قابلیت فروش دوره ها به صورت اینترنتی با سیستم ووکامرس ، سازگاری کامل با سیستم جامعه مجازی BBPress می باشد. قابل ذکر است این سیستم توسط افراد مختلف به قیمت های گزاف به فروش می رسد! که تیم مارکت 4 این آموزشگاه با کمترین قیمت بهترین شکل در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

فالب کاملا راستچین شده و فارسی می باشد

 

آپدیت شده در 6 خرداد 1396 به نسخه 2.8

مطلب مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...