no-img
مارکت 4 – قالب وردپرس

افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD Product Updates


مارکت 4 – قالب وردپرس
مطالب ویژه

ادامه مطلب

ZIP
افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD Product Updates
zip
آبان 8, 1396
نسخه محصول: ۱٫۲٫۷
۱۵,۰۰۰ تومان
۱۵,۰۰۰ تومان – خرید

افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD Product Updates


اگر فروشگاه اینترنتی داشته باشید شما هم بعد از فروش محصولات دیجیتالی خود بعد از ارائه آپدیت در صدد اطلاع رسانی به خریداران و مشتریان خود هستید یا مشتریان شما به صورت مداوم برای اطلاع از نسخه بروز شده محصولات خریداری شده به سایت مراجعه می کنند که این کار برای آنان رضایت بخش نیست . شما با این افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD Product Updates می توانید با ارسال ایمیل به مشتریان خود از نسخه های بروز رسانی محصولات خود اطلاع رسانی کنید و یا لینک دانلود نسخه خریداری شده را ارسال کنید تا کاربر از ایمیل خود دریافت کند یا از ایمیل ارسال شده وارد سایت شده و مستیقما به لینک دانلود جدید هدایت شود . این افزونه دارای شورت کد های کاربردی برای ارسال ایمیل های زیبا و استفاده از عکس و متن … است

ارسال ایمیل از پیش برنامه ریزی شده
شورت کد های اضافی ایمیل – به ترتیب برچسب های {updated_products} و {updated_products_links} به راحتی نمایش داده می شود، به عنوان یک لیست ساده از محصولات به روز شده و یک لیست از محصولات به روز شده با لینک دانلود. برچسب سوم، {unsubscribe_link}، اجازه می دهد مشتریان از اطلاع رسانی آپدیت های آینده خودداری کنند.
سیستم Unsubscribe کامل – برچسب ایمیل اضافی {unsubscribe} خروجی یک لینک برای مشتریان است که می توانند بر روی آن کلیک کنید تا از بروز رسانی محصولات آینده حذف شود علاوه بر این، مدیران توانایی لغو اشتراک / اشتراک مجدد مشتریان در صفحه تاریخچه پرداخت خود را دارند.
ورودی های تاریخچه خرید مشتری –
ارسال ایمیل آزمایشی
ارسال لاینسس جدید برای محصولات و خریداران خود
توجه داشته باشید این افزونه مکمل ایزی دیجیتال دانلود می باشد و برای ووکامرس مناسب نیست!
با بروزرسانی های منظم
در نظر داشته باشید برای ارسال ایمیل حتما باید از وب میل استفاده کنیددیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *